OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIURO RACHUNKOWE SALDO.PL SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Hażlachu (przy ul. Skoczowskiej )
  2. Inspektorem ochrony danych w BIURO RACHUNKOWE SALDO.PL SP. Z O.O. SP.K jest Pani KATARZYNA KRAWCZYK (kasia@podatki-saldo.pl, tel. 513010265).
  3. Pani/Pan dane osobowe przetwarzane będą w celach wiązanych z ofertą usług przedstawionych w umowie, marketingu bezpośredniego w odwołaniu do własnych produktów i usług oraz przesyłaniu informacji drogą elektroniczną i telefoniczną.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą Urzędy Państwowe i Instytucje zgodnie z zawartą umową.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do odwołania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO/PUODO gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, naruszenia przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy.
  10. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 7 ustawy o ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu

prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na Pani /Pana szczególną sytuację, jak również – na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 8 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana Danych w celach marketingowych lub wobec przekazania ich innemu administratorowi danych.