Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

Nasz Zespół

Dział Zarządu

Katarzyna Krawczyk

Prezes Zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Agnieszka Bukowczan

Asystent Biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Dział Kadr i Płac

Beata Jasińska

Kierownik działu kadr i płac

beata.jasinska@podatki-saldo.pl

Ewelina Fatalska

młodszy specjalista d/s kadr i płac

ewelina.fatalska@podatki-saldo.pl

Danuta Lipińska

refernt d/s kadr i płac

danuta.lipinska@podatki-saldo.pl

Oliwia Czyż

asystent d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl

?

Systent d/s kadr i płac

?@podatki-saldo.pl

Dział Małej Księgowości

Urszula Milczarek

księgowa

urszula.milczarek@podatki-saldo.pl

Katarzyna Sarna

księgowa

katarzyna.sarna@podatki-saldo.pl

Karolina Mencnarowska

księgowa

karolina.mencnarowska@podatki-saldo.pl

Katarzyna Tomala

księgowa

katarzyna.tomala@podatki-saldo.pl

Aneta Stańczyk

Asystent d/s księgowości

aneta.stanczyk@podatki-saldo.pl

Dział Pełnej Księgowości

Ewa Pietrzyk

księgowa

ewa.pietrzyk@podatki-saldo.pl

Malwina Haratyk

główna księgowa

malwina.haratyk@podatki-saldo.pl

Wioletta Chowaniak

księgowa

wioletta.chowaniak@podatki-saldo.pl

Magdalena Wrzeszcz

asystent d/s księgowości

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl

klaudia szarzec

główna księgowa

klaudia.szarzec@podatki-saldo.pl

anna wawrzyczek

księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Justyna Wacławik

Asystent d/s księgowości

justyna.waclawik@podatki-saldo.pl

Anna Skakuj

starsza księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

karolina sadowska

młodszy księgowy

karolina.sadowska@podatki-saldo.pl

beata galeja

asystent d/s księgowości

beata.galeja@podatki-saldo.pl

grzegorz żyła

główny księgowy

grzegorz.zyla@podatki-saldo.pl

Daria Szwałek

księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl