Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

Nasz Zespół

Dział Zarządu

Katarzyna Krawczyk

Prezes Zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Finanse, rachunkowość i podatki to jej sposób na życie i pasja od prawie 20 lat.  Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2001 roku. Ukończyła studia        w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych ze specjalnością Rachunkowość i podatki.

Kontynuowała edukację na studniach podyplomowych specjalność: Doradztwo podatkowe.  

Od 2011 roku posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg. Ukończyła liczne kursy m.in. organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Otrzymała najwyższy stopień przyznawany przez SKWP  tj. dyplomowany księgowy.  

Od 12 stycznia 2010 roku prowadzi działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg, najpierw w formie jednoosobowej działalności następnie jako Prezes Zarządu Spółki z o.o. sp. k. do chwili obecnej.

Odpowiedzialna i wytrwała. Młodym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z rachunkowością i podatkami, pokazuje jak ważna jest staranność i rzetelność. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej.

Prywatnie: mama dwóch synów, miłośniczka dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną, przyjaciółmi, miłośniczka dobrego kina. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na rowerze i  pracę w przydomowym ogrodzie.

Agnieszka Bukowczan

Asystent Biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na Wydziale pedagogicznym o specjalności język polski. Swoją przygodę z Biurem Rachunkowym na stanowisku asystentki rozpoczęła w 2016 roku. Do jej głównych zadań należy wsparcie kadry kierowniczej poprzez planowanie, umawianie i organizowanie pracy biura. Odpowiedzialna za bieżącą administrację firmy m.in. za prowadzenie rozmów telefonicznych, koordynację przepływu dokumentów, pilnowanie kalendarza spotkań. Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem. W kontaktach z Klientem wykazuje się cierpliwością i empatią. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, skrupulatna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Lubi swoją pracę, ponieważ każdy dzień jest dla niej codziennym wyzwaniem, w którym zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Prywatnie: żona, mama dwóch urwisów, ceniąca czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka kryminałów w każdej postaci czy to dobrej książki czy filmu. Zawsze otwarta na nowe.

Dział Kadr i Płac

Beata Jasińska

Kierownik działu kadr i płac

beata.jasinska@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych (tytuł mgr): Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Kadrowa z 18 letnim doświadczeniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się 2020  i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w kadrach i płacach  - daje wiele satysfakcji, wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, wymaga stałego nieustannego rozwijania swoich umiejętności. Posiada 13 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/Kadry/Płace, dobrą znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów, stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

W biurze odpowiada za nadzór nad pracą działu kadr i płac oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firm  z różnych branż. Lubi swoją pracę ponieważ świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna.

Miłośniczka dobrego skandynawskiego kina, dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną
i przyjaciółmi, fanka wyjazdów w góry.

Mariola Gawłowska

młodszy specjalista d/s kadr i płac

mariola.gawlowska@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich, kierunek Ekonomia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Pracownik z wieloletnim doświadczeniem w kadrach oraz księgowości.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się na początku 2021 roku.

Praca w dziale kadr wymaga ciągłej nauki i rozwijania swoich umiejętności, ale w zamian za to daje wiele satysfakcji. Ciągłe wyzwania motywują do stałego poszerzania wiedzy i rozwijania się zawodowo.

W biurze odpowiada za obsługę kadrowo płacową prowadzonych klientów.

W pracy wykazuje się cierpliwością i zaangażowaniem w wykonywane zadania. Zawsze chętnie służy pomocą i rzetelnie wykonuje powierzone jej zadania. Gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Stara się być innowacyjna i dobrze zorganizowana. Regularnie pogłębia swoją wiedzę i wykorzystuje możliwości, jakie daje jej firma. W kontaktach z klientem jest otwarta i komunikatywna. W swojej pracy bardzo lubi to, że nie można się w niej nudzić, nie ma tu miejsca na monotonię.

Prywatnie mama małej Lili. Miłośniczka długich spacerów z rodziną, słodkich wypieków i dobrego kina. Ceniąca czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi.    

Oliwia Czyż

młodszy specjalista d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka technikum nr. 4 w Jastrzębiu- Zdrój na kierunku Technik analityk. Aktualnie studentka Akademii WSB w Cieszynie.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku i  trwa do dziś.

Prywatnie miłośniczka podróży, oraz zwierząt.

Dział Małej Księgowości

Katarzyna Tomala

księgowa

katarzyna.tomala@podatki-saldo.pl

Więcej...

Przygodę z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła w 2020 roku.

W biurze odpowiada za obsługę jednoosobowych działalności gospodarczych. W pracy konkretna, energiczna, konsekwentna. Jest otwarta na nowe wyzwania.

Wolny czas lubi spędzać aktywnie, najchętniej w górach.

Karolina Machej

księgowa

karolina.machej@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym „Saldo.pl” rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości to ciągłe wyzwania, z którymi lubi się mierzyć, a także nieustanne rozwijanie swoich umiejętności.

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług księgowych przez szkolenia i kursy, w których bierze udział. Posiada doświadczenie w obsłudze firm rozliczanych na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej, a także Karcie Podatkowej. W pracy jest przede wszystkim dobrze zorganizowana i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Każdego dnia gotowa jest do podejmowania nowych wyzwań i zawsze chętnie służy pomocą. Klienci obdarzają ją dużym zaufaniem co pozytywnie wpływa na podejmowaną współpracę. Stara się być innowacyjna, wykorzystując możliwości jakie daje jej firma. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, ale również czerpie ją od swoich koleżanek i kolegów z pracy.

Prywatnie jest studentką Reżyserii dźwięku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowaniem jest muzyka pod każdą postacią. Śpiewa, gra na instrumentach, a w wolnym czasie tworzy własne aranżacje. Dodatkowo jest miłośniczką butów, w szczególności szpilek 🙂

Katarzyna Sarna

księgowa

katarzyna.sarna@podatki-saldo.pl

Więcej...

Posiada  doświadczenie w księgowości.

Do załogi Biura Rachunkowego dołączyła we wrześniu 2019 roku i bardzo szybko przekonała się, że praca w świecie liczb i analiz przynosi jej wiele satysfakcji.

Zajmuje się rozliczeniami podmiotów gospodarczych na KPiR oraz ryczałcie. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, chętnie służy pomocą.

Po pracy lubi poczytać książki, spacerować z psami po górach i opiekować się swoim ogrodem.

Beata Pieczonka

Asystent d/s Księgowości

beata.pieczonka@podatki-saldo.pl

Więcej...

Swoją przygodę z Biurem Rachunkowym na stanowisku księgowej rozpoczęła w 2011 roku. Do jej głównych zadań należy rozliczenie podmiotów gospodarczych prowadzących podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz rozliczających się w formie ryczałtu ewidencjonowanego.

Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem. W kontaktach z Klientem wykazuje się cierpliwością i empatią. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, skrupulatna, sumienna. Lubi swoją pracę, ponieważ każdy dzień jest dla niej codziennym wyzwaniem, w którym zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Prywatnie: żona, mama, babcia. Bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną. Jej wielką pasją jest gotowanie oraz cukiernictwo. Zawsze pomocna i otwarta na nowe.

Dział Pełnej Księgowości

Pełne Księgi Team I

Malwina Haratyk

główna księgowa

malwina.haratyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Obroniła pracę magisterską na temat kontraktów długoterminowych w bilansie i podatkach. Ukończyła kurs oraz zdała egzamin dla kandydatów na głównego księgowego organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada Certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księgowa z 11 letnim doświadczeniem. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła pracę w działach księgowych w  firmach z różnych branż.

W okresie studiów rozpoczęła pracę w Biurze Rachunkowym Saldo.pl jako pierwszy pracownik biura. Praca w księgowości jest jej pasją i daje jej wiele satysfakcji. W Biurze Rachunkowym Saldo.pl zajmuje się prowadzeniem podmiotów posiadających księgi rachunkowe. Obsługuje podmioty z kapitałem zagranicznym oraz spółki posiadające oddziały poza granicami kraju. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem. Chętnie służy pomocą i dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta na nowe wyzwania.

Prywatnie ceni sobie czas spędzony z rodziną.

Ewa Pietrzyk

księgowa

ewa.pietrzyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Ukończyła szkołę średnią w Cieszynie im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej o specjalności technik ekonomista.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się zaraz po maturze w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś.

Praca w księgowości pozwala rozwijać wiedzę i umiejętności. W Biurze Rachunkowym Saldo.pl zajmuje się prowadzeniem podmiotów posiadających księgi rachunkowe.

W pracy energiczna i entuzjastycznie nastawiona, zawsze chętnie służy pomocą.

Prywatnie ma duże poczucie humoru i lubi poznawać nowych ludzi.

Wioletta Chowaniak

księgowa

wioletta.chowaniak@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku marketing i zarządzanie. Obroniła pracę magisterską na temat public relations. Księgowa z 15 letnim doświadczeniem. Posiada doświadczenie w zakresie kadr i płac.

Pracę w Biurze Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła w czerwcu 2020r.  

Praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji, pozwala rozwijać wiedzę i umiejętności.

W Biurze Rachunkowym Saldo.pl zajmuje się prowadzeniem podmiotów posiadających księgi rachunkowe. Obsługuje podmioty z kapitałem zagranicznym oraz spółki posiadające oddziały poza granicami kraju.

W pracy stale  rozwija się zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swoich zadań.

Jest otwarta na nowe wyzwania. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną.

Stażysta

Natalia Bijok

Asystent d/s księgowości

natalia.bijok@podatki-saldo.pl

Więcej...

Ukończyła II liceum ogólnokształcące w Cieszynie. Aktualnie studentka Akademii WSB w Cieszynie.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w styczniu 2021 roku od praktyk studenckich, a obecnie jest stażystką. Praca w księgowości to dla niej ciągłe wyzwania i okazja do rozwijania swoich umiejętności.

Prywatnie lubi czytać książki, głównie kryminały. Niezwykle ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Pełne Księgi Team II

klaudia szarzec

główna księgowa

klaudia.szarzec@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Księgowa z 6 doświadczeniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się na pierwszym roku studiów i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji i stałe, nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych na księgach handlowych, głównie z kapitałem zagranicznym, oraz rozliczaniem zeznań osób fizycznych (dochody zagraniczne, krajowe, sprzedaże nieruchomości). W kontaktach z klientem zawsze chętnie służy pomocą, dzieli się swoją wiedzą.

Prywatnie: uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na motocyklu, jazdę na nartach, fanka podróży, wyjazdów w góry i fotografii.

anna wawrzyczek

księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów licencjackich o kierunku Rachunkowość i podatki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Prywatnie bardzo ceni czas spędzany z rodziną, który uwielbiają spędzać aktywnie.

Magdalena Wrzeszcz

asystent d/s księgowości

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studiuje 2 rok Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. W biurze odpowiada za podmioty gospodarcze prowadzące księgi handlowe.

W pracy entuzjastyczna, zaangażowana, dążąca do wyznaczonych celów.

Pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.

Stażysta

Kornelia Cieślar

Asystent d/s księgowości

kornelia.cieslar@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku–Białej. Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się zaraz po studiach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. Praca sprawia wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy. Do pracy podchodzi rzetelnie i zaangażowaniem, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Prywatnie żona i mama rocznej córeczki. Ceni spędzony czas z rodzina. Miłośniczka słodkich wypieków. Interesuje się kryminologia i kryminalistyką.

Pełne Księgi Team III

Anna Skakuj

główna księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych na Akademii WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie. Księgowa z 5 letnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Rachunkowość i podatki.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się niespodziewanie w 2016r. i tak trwa do dziś. Dla niej praca w księgowości to ciągłe wyzwanie. Zajmuje się w głównej mierze obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi rachunkowe. W pracy konkretna, energiczna i entuzjastycznie nastawiona. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Satysfakcjonuje ją każda rozwiązana sprawa, każda wyjaśniona zagwozdka. Lubi swoją pracę, bo to jej pasja. Uważa, że motto „znajdź pracę, która będzie Twoją pasją, a nie będziesz już nigdy musiał pracować” idealnie pasuje do jej osoby.

Prywatnie: Żona i mama dwóch synów, w sercu tancerka od zawsze.  

karolina sadowska

młodszy księgowy

karolina.sadowska@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studentka  3 – ego roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się rok temu.  Praca w księgowości to ciągłe wyzwania oraz stałe rozwijanie swoich umiejętności.

W biurze zajmuje się księgowaniem podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Prywatnie uwielbia słuchać dobrej muzyki i chodzić na koncerty. Ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

Klaudia Krypczyk

Asystent d/s księgowości

klaudia.krypczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku.

Praca w księgowości sprawia jej wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie fascynują ją podróże, lubi aktywność fizyczną oraz interesuje ją zdrowy tryb życia, miłośniczka kotów.

Pełne Księgi Team IV

grzegorz żyła

główny księgowy

grzegorz.zyla@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwent studiów Finanse i Księgowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Księgowy z 10 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowania egzaminów na biegłego rewidenta.

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych na stanowisku Główny Księgowy.

Jego przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, to ciągłe wyzwania, stałe nieustanne rozwijanie swoich umiejętności.

Posiada doświadczenie przy obsłudze podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, jest otwarty na nowe wyzwania. W biurze odpowiada za prawidłowe rozliczenia bilansowe jak i podatkowe podmiotów gospodarczych.

Prywatnie: Ceni czas spędzany z rodziną, każdy wolny czas poświęca swoim dzieciom i żonie. Jest osobą otwartą, lubi poznawać nowych ludzi, uwielbia sport, lubi oglądać teleturnieje. W przyszłości chciałby dużo podróżować.

Daria Szwałek

księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jest księgową z trzy letnim doświadczeniem. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Praca w księgowości to dla niej ciągła nauka, pogłębianie wiedzy i wyzwanie. Rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Poza pracą spełnia się jako żona, a także mama siedmioletniego Tymonka. Bardzo ceni sobie czas spędzony w gronie rodziny.

beata galeja

asystent d/s księgowości

beata.galeja@podatki-saldo.pl

Więcej...

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych w Biurze Rachunkowym Saldo.pl.

W pracy kieruje się mottem: „Jasno nakreślony cel jest moim priorytetem. Dostarczona na czas, wysokiej jakości praca jest kluczem do realnych wyników firmy.”

Praca w księgowości to nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. W pracy każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością, zawsze chętnie służy pomocą.

Prywatnie ceniąca czas spędzany z rodziną.

Stażysta

Natalia śliwa

Asystent d/s księgowości

natalia.sliwa@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o kierunku Rachunkowość i podatki.

Przygodę z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2021r. Praca w księgowości to dla niej ciągła nauka i rozwijanie swoich umiejętności. 

Prywatnie miłośniczka podróży i aktywnego wypoczynku.

NIEOCENIENI... - byli pracownicy

Urszula Milczarek

emerytowana księgowa