Nasz zespół

Nasz Zespół

Dział Zarządu


Katarzyna Krawczyk

Prezes Zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Finanse, rachunkowość i podatki to jej sposób na życie i pasja od prawie 20 lat.  Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2001 roku. Ukończyła studia        w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych ze specjalnością Rachunkowość i podatki.

Kontynuowała edukację na studniach podyplomowych specjalność: Doradztwo podatkowe.  

Od 2011 roku posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg. Ukończyła liczne kursy m.in. organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Otrzymała najwyższy stopień przyznawany przez SKWP  tj. dyplomowany księgowy.  

Od 12 stycznia 2010 roku prowadzi działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg, najpierw w formie jednoosobowej działalności następnie jako Prezes Zarządu Spółki z o.o. sp. k. do chwili obecnej.

Odpowiedzialna i wytrwała. Młodym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z rachunkowością i podatkami, pokazuje jak ważna jest staranność i rzetelność. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej.

Prywatnie: mama dwóch synów, miłośniczka dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną, przyjaciółmi, miłośniczka dobrego kina. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na rowerze i  pracę w przydomowym ogrodzie.


Jarosław Krawczyk

Członek Zarządu

jaroslaw.krawczyk@podatki-saldo.pl


Agnieszka Bukowczan

Asystent Biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na Wydziale pedagogicznym o specjalności język polski. Swoją przygodę z Biurem Rachunkowym na stanowisku asystentki rozpoczęła w 2016 roku. Do jej głównych zadań należy wsparcie kadry kierowniczej poprzez planowanie, umawianie i organizowanie pracy biura. Odpowiedzialna za bieżącą administrację firmy m.in. za prowadzenie rozmów telefonicznych, koordynację przepływu dokumentów, pilnowanie kalendarza spotkań. Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem. W kontaktach z Klientem wykazuje się cierpliwością i empatią. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, skrupulatna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Lubi swoją pracę, ponieważ każdy dzień jest dla niej codziennym wyzwaniem, w którym zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Prywatnie: żona, mama dwóch urwisów, ceniąca czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka kryminałów w każdej postaci czy to dobrej książki czy filmu. Zawsze otwarta na nowe.

Dział Kadr i Płac


Beata Jasińska

Kierownik działu kadr i płac

beata.jasinska@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów wyższych (tytuł mgr): Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Kadrowa z 18 letnim doświadczeniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się 2020  i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w kadrach i płacach  – daje wiele satysfakcji, wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, wymaga stałego nieustannego rozwijania swoich umiejętności. Posiada 13 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/Kadry/Płace, dobrą znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów, stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

W biurze odpowiada za nadzór nad pracą działu kadr i płac oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firm  z różnych branż. Lubi swoją pracę ponieważ świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna.

Miłośniczka dobrego skandynawskiego kina, dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną
i przyjaciółmi, fanka wyjazdów w góry.


Zuzanna Jurczyk

specjalista d/s kadr i płac

zuzanna.jurczyk@podatki-saldo.pl


Oliwia Czyż

specjalista d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka technikum nr. 4 w Jastrzębiu- Zdrój na kierunku Technik analityk. Aktualnie studentka Akademii WSB w Cieszynie.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku i  trwa do dziś.

Prywatnie miłośniczka podróży, oraz zwierząt.

Dział Pełnej Księgowości

Pełne Księgi Team I


Malwina Haratyk

główna księgowa

malwina.haratyk@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Obroniła pracę magisterską na temat kontraktów długoterminowych w bilansie i podatkach. Ukończyła kurs oraz zdała egzamin dla kandydatów na głównego księgowego organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada Certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księgowa z 11 letnim doświadczeniem. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła pracę w działach księgowych w  firmach z różnych branż.

W okresie studiów rozpoczęła pracę w Biurze Rachunkowym Saldo.pl jako pierwszy pracownik biura. Praca w księgowości jest jej pasją i daje jej wiele satysfakcji. W Biurze Rachunkowym Saldo.pl zajmuje się prowadzeniem podmiotów posiadających księgi rachunkowe. Obsługuje podmioty z kapitałem zagranicznym oraz spółki posiadające oddziały poza granicami kraju. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem. Chętnie służy pomocą i dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta na nowe wyzwania.

Prywatnie ceni sobie czas spędzony z rodziną.


Wioletta Chowaniak

księgowa

wioletta.chowaniak@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku marketing i zarządzanie. Obroniła pracę magisterską na temat public relations. Księgowa z 15 letnim doświadczeniem. Posiada doświadczenie w zakresie kadr i płac.

Pracę w Biurze Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła w czerwcu 2020r.  

Praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji, pozwala rozwijać wiedzę i umiejętności.

W Biurze Rachunkowym Saldo.pl zajmuje się prowadzeniem podmiotów posiadających księgi rachunkowe. Obsługuje podmioty z kapitałem zagranicznym oraz spółki posiadające oddziały poza granicami kraju.

W pracy stale  rozwija się zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swoich zadań.

Jest otwarta na nowe wyzwania. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną.

Pełne Księgi Team II


anna wawrzyczek

główna księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów licencjackich o kierunku Rachunkowość i podatki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Prywatnie bardzo ceni czas spędzany z rodziną, który uwielbiają spędzać aktywnie.


Kornelia Cieślar

młodsza księgowa

kornelia.cieslar@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku–Białej. Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się zaraz po studiach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. Praca sprawia wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy. Do pracy podchodzi rzetelnie i zaangażowaniem, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Prywatnie żona i mama rocznej córeczki. Ceni spędzony czas z rodzina. Miłośniczka słodkich wypieków. Interesuje się kryminologia i kryminalistyką.


Katarzyna Sarna

księgowa

katarzyna.sarna@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Posiada  doświadczenie w księgowości.

Do załogi Biura Rachunkowego dołączyła we wrześniu 2019 roku i bardzo szybko przekonała się, że praca w świecie liczb i analiz przynosi jej wiele satysfakcji.

Zajmuje się rozliczeniami podmiotów gospodarczych na KPiR oraz ryczałcie. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, chętnie służy pomocą.

Po pracy lubi poczytać książki, spacerować z psami po górach i opiekować się swoim ogrodem.

Pełne Księgi Team III


Anna Skakuj

główna księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl


Magdalena Wrzeszcz

referent d/s księgowości

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Studiuje 2 rok Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. W biurze odpowiada za podmioty gospodarcze prowadzące księgi handlowe.

W pracy entuzjastyczna, zaangażowana, dążąca do wyznaczonych celów.

Pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.


tymoteusz bulandra

Asystent d/s księgowości

tymoteusz.bulandra@podatki-saldo.pl


Natalia Trybuś

Asystent d/s księgowości

natalia.trybus@podatki-saldo.pl


Daria Szwałek

Asystent d/s księgowości

daria.szwalek@podatki-saldo.pl

Pełne Księgi Team IV


grzegorz żyła

główny księgowy

grzegorz.zyla@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Absolwent studiów Finanse i Księgowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Księgowy z 10 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowania egzaminów na biegłego rewidenta.

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych na stanowisku Główny Księgowy.

Jego przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, to ciągłe wyzwania, stałe nieustanne rozwijanie swoich umiejętności.

Posiada doświadczenie przy obsłudze podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, jest otwarty na nowe wyzwania. W biurze odpowiada za prawidłowe rozliczenia bilansowe jak i podatkowe podmiotów gospodarczych.

Prywatnie: Ceni czas spędzany z rodziną, każdy wolny czas poświęca swoim dzieciom i żonie. Jest osobą otwartą, lubi poznawać nowych ludzi, uwielbia sport, lubi oglądać teleturnieje. W przyszłości chciałby dużo podróżować.


Klaudia Krypczyk

księgowa

klaudia.krypczyk@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Studentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku.

Praca w księgowości sprawia jej wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie fascynują ją podróże, lubi aktywność fizyczną oraz interesuje ją zdrowy tryb życia, miłośniczka kotów.


beata galeja

młodsza księgowa

beata.galeja@podatki-saldo.pl


Więcej…

Więcej…

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych w Biurze Rachunkowym Saldo.pl.

W pracy kieruje się mottem: „Jasno nakreślony cel jest moim priorytetem. Dostarczona na czas, wysokiej jakości praca jest kluczem do realnych wyników firmy.”

Praca w księgowości to nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. W pracy każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością, zawsze chętnie służy pomocą.

Prywatnie ceniąca czas spędzany z rodziną.


Daniel kreis

asystent d/s księgowości

daniel.kreis@podatki-saldo.pl

NIEOCENIENI… – byli pracownicy


Urszula Milczarek

emerytowana księgowa