Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

saldo-baner

Nasz Zespół

Dział Zarządu

Katarzyna Krawczyk

Prezes Zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Finanse, rachunkowość i podatki to jej sposób na życie i pasja od prawie 20 lat.  Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2001 roku. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych ze specjalnością Rachunkowość i podatki.

Kontynuowała edukację na studniach podyplomowych specjalność: Doradztwo podatkowe.  

Od 2011 roku posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg. Ukończyła liczne kursy m.in. organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Otrzymała najwyższy stopień przyznawany przez SKWP  tj. dyplomowany księgowy.  

Od 12 stycznia 2010 roku prowadzi działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg, najpierw w formie jednoosobowej działalności następnie jako Prezes Zarządu Spółki z o.o. sp. k. do chwili obecnej.

Odpowiedzialna i wytrwała. Młodym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z rachunkowością i podatkami, pokazuje jak ważna jest staranność i rzetelność. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej.

Prywatnie: mama dwóch synów, miłośniczka dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną, przyjaciółmi, miłośniczka dobrego kina. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na rowerze i  pracę w przydomowym ogrodzie.

Jarosław Krawczyk

Członek Zarządu

jaroslaw.krawczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Agnieszka Bukowczan

Asystent Biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na Wydziale pedagogicznym o specjalności język polski. Swoją przygodę z Biurem Rachunkowym na stanowisku asystentki rozpoczęła w 2016 roku. Do jej głównych zadań należy wsparcie kadry kierowniczej poprzez planowanie, umawianie i organizowanie pracy biura. Odpowiedzialna za bieżącą administrację firmy m.in. za prowadzenie rozmów telefonicznych, koordynację przepływu dokumentów, pilnowanie kalendarza spotkań. Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem. W kontaktach z Klientem wykazuje się cierpliwością i empatią. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, skrupulatna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Lubi swoją pracę, ponieważ każdy dzień jest dla niej codziennym wyzwaniem, w którym zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Prywatnie: żona, mama dwóch urwisów, ceniąca czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka kryminałów w każdej postaci czy to dobrej książki czy filmu. Zawsze otwarta na nowe.

Dział Kadr i Płac

Beata Jasińska

Kierownik działu kadr i płac

beata.jasinska@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych (tytuł mgr): Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Kadrowa z wieloletnim doświadczeniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się 2020  i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w kadrach i płacach  - daje wiele satysfakcji, wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, wymaga stałego nieustannego rozwijania swoich umiejętności. Posiada 13 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/Kadry/Płace, dobrą znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów, stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

W biurze odpowiada za nadzór nad pracą działu kadr i płac oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firm  z różnych branż. Lubi swoją pracę ponieważ świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna.

Miłośniczka dobrego skandynawskiego kina, dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną
i przyjaciółmi, fanka wyjazdów w góry.

Zuzanna Jurczyk

specjalista d/s kadr i płac

zuzanna.jurczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Oliwia Czyż

specjalista d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka technikum nr. 4 w Jastrzębiu- Zdrój na kierunku Technik analityk. Aktualnie studentka Akademii WSB w Cieszynie.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku i  trwa do dziś.

Prywatnie miłośniczka podróży, oraz zwierząt.

Klaudia Śmietana

Stażystka

Więcej...

...

Dział Pełnej Księgowości

Pełne Księgi Team I

Daria Szwałek

PO główna księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.
Praca w księgowości to dla niej ciągła nauka, pogłębianie wiedzy i wyzwanie. Rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.
Poza pracą spełnia się jako żona, a także mama Tymonka i uroczych bliźniaków. Bardzo ceni sobie czas spędzony w gronie rodziny.

Alina Glajc

księgowa

alina.glajc@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Karolina Machej

księgowa

karolina.machej@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym „Saldo.pl” rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości to ciągłe wyzwania, z którymi lubi się mierzyć, a także nieustanne rozwijanie swoich umiejętności.
Przez kilka lat zdobywała doświadczenie w zakresie usług księgowych przez szkolenia i kursy, w których bierze udział. Posiada doświadczenie w obsłudze firm rozliczanych na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej, a także Karcie Podatkowej. W pracy jest przede wszystkim dobrze zorganizowana i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Każdego dnia gotowa jest do podejmowania nowych wyzwań i zawsze chętnie służy pomocą. Klienci obdarzają ją dużym zaufaniem co pozytywnie wpływa na podejmowaną współpracę. Stara się być innowacyjna, wykorzystując możliwości jakie daje jej firma. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, ale również czerpie ją od swoich koleżanek i kolegów z pracy.
Prywatnie jest studentką Reżyserii dźwięku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowaniem jest muzyka pod każdą postacią. Śpiewa, gra na instrumentach, a w wolnym czasie tworzy własne aranżacje. Dodatkowo jest miłośniczką butów, w szczególności szpilek 🙂

Pełne Księgi Team II

anna wawrzyczek

główna księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów licencjackich o kierunku Rachunkowość i podatki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Prywatnie bardzo ceni czas spędzany z rodziną, który uwielbiają spędzać aktywnie.

Kornelia Cieślar

młodsza księgowa

kornelia.cieslar@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku–Białej. Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się zaraz po studiach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. Praca sprawia wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy. Do pracy podchodzi rzetelnie i zaangażowaniem, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Prywatnie żona i mama rocznej córeczki. Ceni spędzony czas z rodzina. Miłośniczka słodkich wypieków. Interesuje się kryminologia i kryminalistyką.

Pełne Księgi Team III

Anna Skakuj

główna księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych na Akademii WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie. Księgowa z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Rachunkowość i podatki.
Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się niespodziewanie w 2016r. i tak trwa do dziś. Dla niej praca w księgowości to ciągłe wyzwanie. Zajmuje się w głównej mierze obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi rachunkowe. W pracy konkretna, energiczna i entuzjastycznie nastawiona. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Satysfakcjonuje ją każda rozwiązana sprawa, każda wyjaśniona zagwozdka. Lubi swoją pracę, bo to jej pasja. Uważa, że motto „znajdź pracę, która będzie Twoją pasją, a nie będziesz już nigdy musiał pracować” idealnie pasuje do jej osoby.
Prywatnie: Żona i mama dwóch synów, w sercu tancerka od zawsze.

Magdalena Wrzeszcz

Księgowa

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studiuje Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. W biurze odpowiada za podmioty gospodarcze prowadzące księgi handlowe.

W pracy entuzjastyczna, zaangażowana, dążąca do wyznaczonych celów.

Pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.

tymoteusz bulandra

Asystent d/s księgowości

tymoteusz.bulandra@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Natalia Trybuś

Asystent d/s księgowości

natalia.trybus@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Pełne Księgi Team IV

Klaudia Krypczyk

księgowa

klaudia.krypczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku.

Praca w księgowości sprawia jej wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie fascynują ją podróże, lubi aktywność fizyczną oraz interesuje ją zdrowy tryb życia, miłośniczka kotów.

Przemysła Żur

Asystent d/s księgowości

przemyslaw.zur@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Karolina Tomiczek

asystent d/s księgowości

karolina.tomiczek@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Pełne Księgi Team V

Beata Galeja

Księgowa

beata.galeja@podatki-saldo.pl

Więcej...

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych w Biurze Rachunkowym Saldo.pl.
W pracy kieruje się mottem: „Jasno nakreślony cel jest moim priorytetem. Dostarczona na czas, wysokiej jakości praca jest kluczem do realnych wyników firmy.”
Praca w księgowości to nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. W pracy każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością, zawsze chętnie służy pomocą.
Prywatnie ceniąca czas spędzany z rodziną.

Jakub Koterba

asystent d/s księgowości

jakub.koterba@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

NIEOCENIENI... - byli pracownicy

Urszula Milczarek

emerytowana księgowa

Karolina Sadowska

księgowa