Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

saldo-baner

Nasz Zespół

Dział Zarządu

Katarzyna Krawczyk

Prezes Zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Finanse, rachunkowość i podatki to jej sposób na życie i pasja od ponad 20 lat.  Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2001 roku. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych ze specjalnością Rachunkowość i podatki.

Kontynuowała edukację na studniach podyplomowych specjalność: Doradztwo podatkowe.  

Od 2011 roku posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg. Ukończyła liczne kursy m.in. organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Otrzymała najwyższy stopień przyznawany przez SKWP  tj. dyplomowany księgowy.  

Od 12 stycznia 2010 roku prowadzi działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg, najpierw w formie jednoosobowej działalności następnie jako Prezes Zarządu Spółki z o.o. sp. k. do chwili obecnej.

Odpowiedzialna i wytrwała. Młodym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z rachunkowością i podatkami, pokazuje jak ważna jest staranność i rzetelność. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyzwań, z którymi zmierza się w ramach pracy zawodowej.

Prywatnie: mama dwóch synów, miłośniczka dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną, przyjaciółmi, miłośniczka dobrego kina. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na rowerze i  pracę w przydomowym ogrodzie.

Jarosław Krawczyk

Członek Zarządu

jaroslaw.krawczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Dział Kadr i Płac

Beata Jasińska

Kierownik działu kadr i płac

beata.jasinska@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych (tytuł mgr): Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/Kadry/Płace, dobrą znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się 2020  i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w kadrach i płacach  - daje wiele satysfakcji, wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, wymaga stałego nieustannego rozwijania swoich umiejętności. Posiada 13 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/Kadry/Płace, dobrą znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych wraz z ich praktycznym zastosowaniem. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością, konkretna, doskonale wie do czego dąży i konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów, stale się rozwija zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

W biurze odpowiada za nadzór nad pracą działu kadr i płac oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firm  z różnych branż. Lubi swoją pracę ponieważ świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Wymaga skrupulatności, dokładności i myślenia, ale nie jest monotonna.

Miłośniczka dobrego skandynawskiego kina, dobrej książki, ceniąca czas spędzany z rodziną
i przyjaciółmi, fanka wyjazdów w góry.

Zuzanna Jurczyk

specjalista d/s kadr i płac

zuzanna.jurczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Akademii WSB.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac oraz rekrutacji zdobyte w firmach z różnych obszarów m. in. produkcyjnego czy ubezpieczeniowego.

W biurze odpowiada za obsługę kadrowo-płacową pracowników firm z różnorodnych gałęzi działalności.

Oliwia Czyż

specjalista d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka technikum nr. 4 w Jastrzębiu- Zdrój na kierunku Technik analityk. Pracuje w dziale kadr i płac.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku i  trwa do dziś.

Prywatnie miłośniczka podróży, oraz zwierząt.

Klaudia Śmietana

Stażystka

klaudia.smietana@podatki-saldo.pl

Więcej...

...

Dział Pełnej Księgowości

Klaudia Krypczyk

Główna księgowa

klaudia.krypczyk@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2020 roku.

Praca w księgowości sprawia jej wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie fascynują ją podróże, lubi aktywność fizyczną oraz interesuje ją zdrowy tryb życia, miłośniczka kotów.

Anna Skakuj

główna księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych na Akademii WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie. Księgowa z 5 letnim doświadczeniem. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Rachunkowość i podatki.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się niespodziewanie w 2016r. i tak trwa do dziś. Dla niej praca w księgowości to ciągłe wyzwanie. Zajmuje się w głównej mierze obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi rachunkowe. W pracy konkretna, energiczna i entuzjastycznie nastawiona. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Satysfakcjonuje ją każda rozwiązana sprawa, każda wyjaśniona zagwozdka. Lubi swoją pracę, bo to jej pasja. Uważa, że motto „znajdź pracę, która będzie Twoją pasją, a nie będziesz już nigdy musiał pracować” idealnie pasuje do jej osoby.

Prywatnie: Żona i mama dwóch synów, w sercu tancerka od zawsze.  

Klaudia Szarzec

główna księgowa

klaudia.szarzec@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Księgowa z wieloletnim doświadczeniem.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się na pierwszym roku studiów i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji i stałe, nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych na księgach handlowych, głównie z kapitałem zagranicznym, oraz rozliczaniem zeznań osób fizycznych (dochody zagraniczne, krajowe, sprzedaże nieruchomości). W kontaktach z klientem zawsze chętnie służy pomocą, dzieli się swoją wiedzą.

Prywatnie: uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, jazdę  na motocyklu, jazdę na nartach, fanka podróży, wyjazdów w góry i fotografii.

Daria Szwałek

główna księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jest księgową z trzy letnim doświadczeniem. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Praca w księgowości to dla niej ciągła nauka, pogłębianie wiedzy i wyzwanie. Rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Poza pracą spełnia się jako żona, a także mama siedmioletniego Tymonka. Bardzo ceni sobie czas spędzony w gronie rodziny.

anna wawrzyczek

główna księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów licencjackich o kierunku Rachunkowość i podatki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2017 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Zajmuje się rozliczaniem podmiotów gospodarczych prowadzących księgi handlowe.

Stale rozwija się zawodowo, rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Prywatnie bardzo ceni czas spędzany z rodziną, który uwielbiają spędzać aktywnie.

Kornelia Cieślar

księgowa

kornelia.cieslar@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku–Białej. Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się zaraz po studiach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. Praca sprawia wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy. Do pracy podchodzi rzetelnie i zaangażowaniem, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.

Prywatnie żona i mama rocznej córeczki. Ceni spędzony czas z rodzina. Miłośniczka słodkich wypieków. Interesuje się kryminologia i kryminalistyką.

Beata Galeja

Księgowa

beata.galeja@podatki-saldo.pl

Więcej...

Od kilku lat zdobywa doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych w Biurze Rachunkowym Saldo.pl.

W pracy kieruje się mottem: „Jasno nakreślony cel jest moim priorytetem. Dostarczona na czas, wysokiej jakości praca jest kluczem do realnych wyników firmy.”

Praca w księgowości to nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. W pracy każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością, zawsze chętnie służy pomocą.

Prywatnie ceniąca czas spędzany z rodziną.

Alina Glajc

księgowa

alina.glajc@podatki-saldo.pl

Więcej...

Z wykształcenia jestem magistrem rachunkowości, a moja przygoda z księgowością rozpoczęła się 15 lat temu. Wykorzystując możliwości jakie stwarza pracodawca staram się ciągle rozwijać zawodowo, co niezmiennie jest dla mnie źródłem satysfakcji. Lubię swoją pracę oraz koleżanki i kolegów po fachu, więc codziennie chętnie pojawiam się w biurze 🙂

Odpoczywam przy dobrej książce. Jestem też fanką wycieczek rowerowych, które pozwalają mi  odkrywać ciekawe zakątki bliskiej, a nawet dalszej okolicy.

Magdalena Wrzeszcz

Księgowa

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studiuje 2 – ego roku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Chętnie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności z zakresu księgowości. W biurze odpowiada za podmioty gospodarcze prowadzące księgi handlowe.

W pracy entuzjastyczna, zaangażowana, dążąca do wyznaczonych celów.

Pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.

tymoteusz bulandra

Asystent d/s księgowości

tymoteusz.bulandra@podatki-saldo.pl

Więcej...

W trakcie studiów Rachunkowość i podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jego przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się 2 lata temu i nieprzerwanie trwa do dziś. Praca w księgowości to dla niego pasjonujące wyzwanie, które pozwala mu łączyć dokładność z kreatywnością. Jest zaangażowany w efektywną analizę danych finansowych oraz zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami. Chętnie poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem rachunkowości. Dąży do precyzyjności, terminowości i profesjonalizmu w każdej wykonywanej roli, by wspierać firmę w osiąganiu celów biznesowych.

Posiada doświadczenie przy obsłudze podmiotów gospodarczych rozliczających się na księgach handlowych. W kontaktach z klientem stawia na otwartość, zrozumienie i skrupulatność. Dla niego kluczowe jest budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz skutecznej komunikacji. Zawsze dąży do zaspokojenia potrzeb klienta i zapewnienia mu wsparcia na najwyższym poziomie. Służy fachową radą i gotowością do rozwiązania wszelkich zapytań czy wątpliwości, by zapewnić pełne zadowolenie z współpracy. W biurze odpowiada za księgowanie, przygotowywanie deklaracji oraz podawanie segregatorów z najwyższej półki. 😊

Lubi swoją pracę, bo stawia mu wyzwania oraz zapewnia satysfakcję.

Prywatnie: aspirujący daytrader i inwestor, fan amerykańskiej V8-ki, lubi aktywnie spędzać czas i dbać o swoje zdrowie. (90x3 na klatę)

 

 

 

 

 

Karolina Tomiczek

asystent d/s księgowości

karolina.tomiczek@podatki-saldo.pl

Więcej...

Studiuje Finanse Menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w marcu 2023 roku. Praca w księgowości daje jej wiele satysfakcji ponieważ wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy.  

Prywatnie ceniąca czas spędzany z rodziną oraz miłośniczka podróży.

 

Natalia Trybuś

Asystent d/s księgowości

natalia.trybus@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów wyższych na Akademii WSB – Wydział zamiejscowy w Cieszynie na kierunku Rachunkowość i Podatki. W trakcie studiów na kierunku Kadry i Płace na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Posiada doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych w jednostce sektora publicznego. Księgowa nabywająca doświadczenie.

Jej przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się na początku 2023 r. Praca w księgowości to ciągła nauka oraz stałe nieustanne rozwijanie swoich umiejętności. Zajmuje się w głównej mierze obsługą podmiotów gospodarczych rozliczających się na księgach handlowych. W pracy każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością, zawsze chętnie służy pomocą, stale rozwija się zawodowo, rzetelnie i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Docenia to, że w pracy ma możliwość rozwoju i awansu.

Prywatnie: Miłośniczka dobrej książki o tematyce psychologicznej, języka czeskiego oraz radiowej 3ki. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas np. wędrówki górskie.  

Przemysław Żur

Asystent d/s księgowości

przemyslaw.zur@podatki-saldo.pl

Więcej...

Jego przygoda z Biurem Rachunkowym Saldo.pl rozpoczęła się w 2023r.

Praca w księgowości to dla niego ciągłe pogłębianie wiedzy oraz wyzwanie.

Prywatnie miłośnik filmów akcji, uwielbia spędzać wolny czas jeżdżąc na rowerze i podróżując.

Dział Małej Księgowości

Jarosław Krawczyk

Asystent d/s księgowości

jaroslaw.krawczyk@podatki-saldo.pl

Barbara Siekierka

Referent d/s księgowości

barbara.siekierka@podatki-saldo.pl

Dział Administracji / IT

Agnieszka Bukowczan

Asystent Biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Więcej...

Absolwentka studiów Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie na Wydziale pedagogicznym o specjalności język polski. Swoją przygodę z Biurem Rachunkowym na stanowisku asystentki rozpoczęła w 2016 roku. Do jej głównych zadań należy wsparcie kadry kierowniczej poprzez planowanie, umawianie i organizowanie pracy biura. Odpowiedzialna za bieżącą administrację firmy m.in. za prowadzenie rozmów telefonicznych, koordynację przepływu dokumentów, pilnowanie kalendarza spotkań. Praca daje jej wiele satysfakcji i jest ciągłym wyzwaniem. W kontaktach z Klientem wykazuje się cierpliwością i empatią. Każde zadanie wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, skrupulatna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Lubi swoją pracę, ponieważ każdy dzień jest dla niej codziennym wyzwaniem, w którym zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Prywatnie: żona, mama dwóch urwisów, ceniąca czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka kryminałów w każdej postaci czy to dobrej książki czy filmu. Zawsze otwarta na nowe.

Jakub Krawczyk

Informatyk

jakub.krawczyk@podatki-saldo.pl

NIEOCENIENI... - byli pracownicy

Urszula Milczarek

emerytowana księgowa

Karolina Sadowska

księgowa