Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

Nasz Zespół

Dział Zarządu

Katarzyna Krawczyk
prezes zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Agnieszka Bukowczan
asystent biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Dział kadr i płac

Dagmara Wróbel
referent d/s kadr i płac

dagmara.wrobel@podatki-saldo.pl

Ewelina Fatalska
młodszy specjalista d/s kadr i płac

ewelina.fatalska@podatki-saldo.pl

Jadwiga Sterkowiec

Jadwiga Sterkowiec
asystent d/s kadr i płac

jadwiga.sterkowiec@podatki-saldo.pl

Oliwia Czyż
asystent d/s kadr i płac

oliwia.czyz@podatki-saldo.pl

Dział małej księgowości

Urszula Milczarek
księgowa

urszula.milczarek@podatki-saldo.pl

Katarzyna Sarna
księgowa

katarzyna.sarna@podatki-saldo.pl

Karolina Mencnarowska
księgowa

karolina.mencnarowska@podatki-saldo.pl

Kasia Tomala
asystent ds. księgowości

kasia.tomala@podatki-saldo.pl

Sylwia Pajor
księgowa

sylwia.pajor@podatki-saldo.pl

Dział pełnej księgowości

Malwina Haratyk
główna księgowa

malwina.haratyk@podatki-saldo.pl

Ewa Pietrzyk
księgowa

ewa.pietrzyk@podatki-saldo.pl

Wioletta Chowaniak
księgowa

wioletta.chowaniak@podatki-saldo.pl

Magdalena Wrzeszcz
asystent ds. księgowości

magdalena.wrzeszcz@podatki-saldo.pl

Anna Skakuj
starsza księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

Karolina Sadowska
młodszy księgowy

karolina.sadowska@podatki-saldo.pl

Klaudia Szarzec
główna księgowa

klaudia.ploskonka@podatki-saldo.pl

Anna Wawrzyczek
księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Grzegorz Żyła
główny księgowy

grzegorz.zyla@podatki-saldo.pl

Beata Galeja
asystent d/s księgowości

beata.galeja@podatki-saldo.pl

Daria Szwałek
księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl