Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

Katarzyna Krawczyk
prezes zarządu

katarzyna.krawczyk@podatki-saldo.pl

Agnieszka Bukowczan
asystent biura

agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl

Dział kadr i płac

Katarzyna Sadlik
specjalista d/s kadr i płac

katarzyna.sadlik@podatki-saldo.pl

Ewelina Żyła
młodszy specjalista d/s kadr i płac

ewelina.zyla@podatki-saldo.pl

Ewelina Fatalska
referent d/s kadr i płac

ewelina.fatalska@podatki-saldo.pl

Dział małej księgowości

Urszula Milczarek
księgowa

urszula.milczarek@podatki-saldo.pl

Karolina Mencnarowska
księgowa

karolina.mencnarowska@podatki-saldo.pl

Sylwia Pajor
księgowa

sylwia.pajor@podatki-saldo.pl

Sylwia Rutkowska
młodsza księgowa - stażystka

sylwia.rutkowska@podatki-saldo.pl

Katarzyna Sarna
księgowa

katarzyna.sarna@podatki-saldo.pl

Dział pełnej księgowości

Malwina Haratyk
główna księgowa

malwina.haratyk@podatki-saldo.pl

Ewa Pietrzyk
księgowa

ewa.pietrzyk@podatki-saldo.pl

Anna Skakuj
starsza księgowa

anna.skakuj@podatki-saldo.pl

Daria Szwałek
księgowa

daria.szwalek@podatki-saldo.pl

Klaudia Płoskonka
główna księgowa

klaudia.ploskonka@podatki-saldo.pl

Anna Wawrzyczek
księgowa

anna.wawrzyczek@podatki-saldo.pl

Grzegorz Żyła
główny księgowy

grzegorz.zyla@podatki-saldo.pl

Beata Galeja
asystent d/s księgowości

beata.galeja@podatki-saldo.pl