Biuro Rachunkowe "Saldo.pl"

saldo-baner

Rozlicz z nami swój PiT

Rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku. Każdy obywatel realizując swoje roczne rozliczenie z fiskusem w deklaracji podatkowej Pit może zaznaczyć, że chce przekazać 1% swojego podatku wybranej organizacji.

Biuro Rachunkowe Saldo. pl co roku zachęca podatników do przekazywania 1% podatku na cel charytatywny.

Nasze cele:

Roksana Płoskonka

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą” jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Inicjatorem Programu „Zdążyć z Pomocą” był prof. Zbigniew Religa, który pozostaje Patronem fundacji. Fundację wspierają również Beata Tyszkiewicz jako Prezydent Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą”.

Fundacja swoją opieką otacza ponad 31 000 podopiecznych – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. Przekazuje fundusze na ich leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych i inne specjalne potrzeby.

Jedną z podopiecznych fundacji jest Płoskonka Roksana. Nasze biuro wspiera zbiórkę funduszy na pomoc i rehabilitację Roksanki. Roksana Płoskonka urodziła się 3 lipca 2003 roku z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Wymaga stałej opieki. W celu poprawy sprawności konieczna jest rehabilitacja i masaże. Przekazywane środki pozwolą rodzicom Roksanki zakupić lekarstwa i sprzęt rehabilitacyjny ułatwiający funkcjonowanie w codziennym życiu.


Cel szczegółowy: 9066 Płoskonka Roksana
KRS 0000037904

Artur Polok - jedyny chłopczyk wśród naszych podopiecznych 🙂

Pola Talik

Pola jest kolejną z podopiecznych fundacji „Zdążyć z Pomocą”, a zarazem jedną z naszych podopiecznych, której pragniemy pomóc. Chcemy wesprzeć zbiórkę funduszy na pomoc i rehabilitację małej dziewczynki, u której zdiagnozowano spektrum autyzmu, opóźnienie mowy i hipotonię mięśniową. Wymaga dużej opieki. W tej chwili najważniejsze dla Poli to terapia niezbędna do funkcjonowania w codziennym życiu. Przekazywane środki pozwolą rodzicom Poli kontynuować intensywną terapię logopedyczną, psychologiczną, rehabilitacyjną i zebrać fundusze na turnus rehabilitacyjny.

Za wszelkie wsparcie dla naszych podopiecznych z całego serca dziękujemy 😀